Tekno Kenar

  Yeni iPhone kalemle gelebilir!

  Apple’ın iPhone’un 10. yılı için farklı bir iPhone modelini kullanıcılara sunacağı düşünülüyor. Apple’ın bu yeni iPhone modeli hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı.

  Yeni iPhone kalemle gelebilir!

  10. yıla özel!

  Apple bilindiği gibi 2017 yılının sonlarına doğru yeni iPhone modellerini satışa sunacak. Apple’ın bu iPhone modelinin iPhone’un 10. yılına özel olacağı için özel bir iPhone ile geleceği de konuşuluyor.

  Apple’ın iPhone’un 10 yılı için farklı bir iPhone satışa sunması bekleniyor. Apple’ın bu yeni iPhone modelinin diğer iPhone modellerinden çok daha farklı ve özel olacağı konuşuluyor. Apple’ın bu yeni iPhone’u hakkında hemen hemen her gün yeni bir sızıntı haberi gelirken daha önceden iPhone 7 Pro olacağı söylenen bu cihaz hakkında Amerikan Patent Ofisinde yeni bir patent çıktı. Ortaya çıkan patente göre Apple’ın bu yeni akıllı telefonu Apple Pencil destekli olabilir.

  Apple’ın bu yeni iPhone’unun adının iPhone 8 Pro’da olabileceği düşünülse de Apple’ın bu bu yeni iPhone modeli iPad Pro gibi özel bir seri olacak. Apple’ın bu yeni iPhone’unun adının ne olacağı bilinmezken OLED ekran ve gömülü Touch ID ile birlikte geleceği düşünülüyor. Bakalım Apple’ın yeni iPhone modeli özellikleri ve adı ne olacak bunu çok yakında göreceğiz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Yeni iPhone kalemle gelebilir! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Yeni iPhone kalemle gelebilir! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Yeni iPhone kalemle gelebilir! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?