Alexa

Yeni Olympus PEN E-PL9 Kamera Duyuruldu

Olympus Sıradaki Kamerası PEN E-PL9 Modelini Duyurdu.

Yeni Olympus PEN E-PL9 Kamera Duyuruldu
Yeni Olympus PEN E-PL9 Kamera Duyuruldu Tekno Kenar
Bu içerik 2452 kez okundu.

Olympus akıllı telefonların geleneksel kamera sektörünü geride bıraktığını biliyor fakat aynı zamanda sosyal medyanın da farkında. Günümüzde gençler fotoğrafçılık bilgisi olmadan da kaliteli fotoğraflar çekmek isterken, Olympus PEN E-PL9 ise buna hitap ediyor.

Olympus PEN E-PL9 Çıkış Tarihi

Olympus PEN E-PL9 ile fotoğraf çekmek son derece basit olurken, cihaz ‘selfie nesli’ için üretildi ve fotoğrafçılık becerilerini geliştirmek isteyen potansiyel alıcıların da ilgisini çekecek.

Olympus PEN E-PL9, son derece şık gözükürken aynı zamanda hem küçük, hem de hafif yapıda. Gövdesi 332g ağırlığında olan fotoğraf makinesi, kendi içinde filtrelere sahip ve bu sayede sosyal medya kullanıcılarına istediğini vermeyi başarıyor.

İstediğiniz Zaman Aktarım İmkanı

Dokunmatik ekranla gelen cihaz her an internete ve Bluetooth’a bağlı olurken, fotoğrafları akıllı telefona, e-posta adresinize ya da bilgisayarınıza kısa sürede aktarabilirsiniz. Ayrıca çoklu pozlama, HDR, panorama gibi modlar da bulunuyor.

Olympus PEN E-PL9 resmen duyurulurken, kameranın gövdesi 580 euro olarak satılacak. M.Zuiko Digital ED 14-42mm f/3.5-5.6 EZ Pancake lensle birlikte ise 650 dolara satılıyor. Cihaz Mart ayının ortalarında mağazalarda yerini alacak.

Yeni Olympus PEN E-PL9 Kamera Duyuruldu Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Yeni Olympus PEN E-PL9 Kamera Duyuruldu Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı