Yenikapı Demokrasi Mitingi Nerede, Nasıl Giderim ?

Ülkemizde, halkın başarılı sağduyusu ile önlenen darbe girişiminin üzerine uzun bir süre demokrasi nöbetleri tutulmuştu. Şimdi ise bu nöbet, Yenikapı’daki Demokrasi Mitingi ile şenlendiriliyor. AKP ve MHP liderlerinin bizzat, CHP yönetiminin ise heyet ile katılacağı bu önemli mitingde halk, siyasi düşünce ayırt etmeksizin demokrasiye bağlılığını ve darbeye geçit vermeyeceğini bir kez daha gösterecek.

Yenikapı Demokrasi Mitingi Nerede, Nasıl Giderim ?
Yenikapı Demokrasi Mitingi Nerede, Nasıl Giderim ? Tekno Kenar

 

Demokrasi Mitingi’nin Kapsamı

Demokrasi mitinginin diğer bir amacı da 15 Temmuz olayları esnasında vatanını savunmak adına şehit olan pek çok sivil ve emniyet mensubu vatandaşlarımızı anmak. Bu yüzden bu özel miting “Demokrasi ve Şehitleri Anma Mitingi” olarak isimlendiriliyor. 7 Ağustos Pazar günü İstanbul Yenikapı’da yapılması beklenen bu mitinge her şehirden binlerce kişinin akın etmesi bekleniyor.

Kapasite olarak yüzbinlerce insanı ağırlayacak gibi görünen Demokrasi mitingine nasıl ulaşılacağı ise haberimizin detaylarında yer alıyor. 15 Temmuz olaylarından sonra bu güne kadar yapılacak olan en büyük mitinge otobüs, minibüs ve metrobüsler ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bu süre içerisinde demokrasi mitingine katılımı teşvik etmek amaçlı ulaşımın da belirli bir süreliğine İstanbul’da ücretsiz olması bekleniyor. Bu yüzden demokrasi  mitingine katılmak isteyen herkes, ücretsiz bir şekilde aşağıda belirtilmiş araçlara binerek bu devasa mitinge katılma şansına sahip olabilir.

 

Yenikapı Demokrasi Mitingine Nasıl Gidebilirim ?

30D, 77, 88A, 69A, 70KY, 70FY, 46ÇY, 39D, 31 ve 31Y kodlu otobüslerden konumunuza göre herhangi birine binerek demokrasi mitingine katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra Zincirlikuyu-Beylikdüzü-Söğütlüçeşme metrobüsü ile mitinge katılmak isteyen vatandaşlarımız Uzunçayır istasyon durağında, Kartal-Kadıköy metrobüsü ile gelen vatandaşlarımız da huzurevi durağında indikten sonra miting alanına yaya bir şekilde ulaşabilirler.

Yenikapı Demokrasi Mitingi için Sağlık ve Güvenlik Önlemleri Arttırıldı

Ciddi bir katılımın beklendiği bu özel mitinge, siyasi parti ayırt etmeksizin her türlü kişi ve Türk vatandaşı katılacak. Özellikle güvenlik önlemlerinin üst düzeyde tutulduğu bu önemli mitingde pek çok sağlık kuruluşuna ait ambulans ve sağlık ekipleri de herhangi bir olumsuz duruma karşın acil müdahalede bulunmak için miting alanında hazır olarak bekletilecek. Ülkemizin demokrasisine ve bağımsızlığına kara leke olarak yazılan bu tarihi bir zafer ve bağımsızlık bayramına çevirmek için siz de bu demokrasi mitingine davetlisiniz.

Yenikapı Demokrasi Mitingi Nerede, Nasıl Giderim ? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Yenikapı Demokrasi Mitingi Nerede, Nasıl Giderim ? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün