Tekno Kenar

  YouTube Oyun uygulaması Mart ayında kapanıyor

  YouTube Oyun uygulaması Mart ayında kapanacak ancak en sevdiğiniz oyuncuyu izlemek için yeni bir yer var!

  YouTube Oyun uygulaması Mart ayında kapanıyor

  YouTube Oyun uygulaması, birkaç yıl önce oyuncuların video oyunlarına, oyun oynamaya ve ana YouTube uygulamasından ayrı bir varlık olan PlayTuber’lara özel içerik bulması amacıyla sunuldu.

  Bu özelliklerin bir kısmı ana YouTube uygulamasına geçtikten sonra, ayrı bir YouTube Oyun uygulamasına artık gerek duyulmamaya başladı. Bu nedenle YouTube oyun uygulaması resmi olarak 2019 Mart’ında kapatılacak.

  YouTube Oyun uygulaması Mart ayında kapanacak ancak en sevdiğiniz oyuncuyu izlemek için yeni bir yer var! YouTube Oyun uygulaması 2019 Mart ayında resmi olarak kapatılacak olsa da en sevdiğiniz oyuncuyu izleme şansınız olacak.

  YouTube Oyun uygulaması internete taşınıyor

  Tabii ki, YouTube Oyun platformu tamamen silinmiyor. Oyun içeriğinin bir web portalı üzerinden bulunmasına hala erişilebilir. YouTube Oyun uygulamasına erişmek isteyenler youtube.com/gaming adresine giderek uygulamayı kullanmaya devam edebilirler.

  Google, YouTube Oyun uygulamasında şu anda büyük bir izlemeye sahip olduğunu saklamıyor. Ancak doğrudan YouTube’da daha da büyük bir kitleye ulaşabileceğini düşünüyor (haksız da sayılmazlar).

  YouTube Oyun sayfasında, içeriği oyuna, livestream’e, YouTuber’e veya oyun geliştiricisine göre arayabilir ve filtreleyebilirsiniz. YouTube Oyun özellikle trend olan içerik oluşturucuları öne çıkarırken, belirli oyunlar için yayınlara abone olabilirsiniz.

  YouTube’da çok fazla oyun videosu mu izliyorsunuz? YouTube Oyun uygulamasının kapatılmasının doğru yönde atılmış bir adım olduğunu mu düşünüyorsunuz, yoksa Google YouTube Oyun uygulamasını sürdürmeli mi?

  [Toplam:3    Ortalama:5/5]

  YouTube Oyun uygulaması Mart ayında kapanıyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  YouTube Oyun uygulaması Mart ayında kapanıyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  YouTube Oyun uygulaması Mart ayında kapanıyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?