Tekno Kenar

  Youtube radyo çok yakında kullanıcıları ile buluşuyor!

  Video paylaşım sitesi dediğimizde aklımıza Youtube’ dan başkası gelmiyor. Sosyal medya ‘da sadece ülkemizde değil dünyada da önde gelen video paylaşım sitesi olan Youtube yakında radyo hizmeti vererek sektördeki ismini garanti altına almaya niyetli görünüyor.

  Youtube radyo çok yakında kullanıcıları ile buluşuyor!

  Youtube radyo nedir?

  Günlük yaşantımızda dinlediğimiz her şarkıyı izlediğimiz her videoyu genellikle video paylaşım sitesi olan Youtube’dan izlemekteyiz. Fakat Youtube güncellemelerini sadece bu alan bırakmak istemiyor. Apple ve Beats gibi sektörde öncü firmaların da internet üzerinden radyo sektörüne giriş yapmaları ve bu alanda ciddi rekabetlerin, kullanıcı övgülerinin yoğun olması nedeni ile Youtube’da bu sektörde çalışmalar başlattı. Radyo sektöründe beğeni toplayan Spotify, Deezer ve Pandora gibi şirketlerde rekabeti oldukça arttırıyorlar.

  Geçtiğimiz hafta yapmış olduğu güncellemede çevrim içi müzik hizmetini kullanıcılarına sunan Youtube ismini de Music Key olarak belirlemişti. Kullanıcılarına böyle bir girişimde bulunacağının sinyallerini bu güncelleme ile net olarak belirtmiş olan Youtube, beta aşamasında olan Musiz Key çevrimdışı özelliği ile de kullanıcıların dikkatini üzerine topladı. Radyo hizmetini de faaliyete geçirdiğinde Youtube müzik alanında ilerlemeye kararlı olduğunu göstermiş olacak peki bakalım Youtube radyo ne zaman kullanıcıları ile buluşacak ve beğenilerini toplayacak?

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Youtube radyo çok yakında kullanıcıları ile buluşuyor! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Youtube radyo çok yakında kullanıcıları ile buluşuyor! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Youtube radyo çok yakında kullanıcıları ile buluşuyor! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?