Youtube’a Güncelleme! Yeni Neler Var?

Youtube, farklı cihazlar için uygulamalarını güncelleyecek.

Youtube’a Güncelleme! Yeni Neler Var?
Youtube’a Güncelleme! Yeni Neler Var? Tekno Kenar

Dünyanın en büyük video barındırma sitesi Youtube, farklı cihazlar için güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Youtube’un akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlardan başka birçok platformda uygulamaları bulunuyor. Bu cihazların arasında, yaygın olarak kullanılmaya başlayan akıllı televizyonlar, Roku benzeri video izleme cihazları ve oyun konsolları bulunuyor.

 Youtube, bu platformlar üzerindeki uygulamalarına güncelleme getirerek kullanıcı deneyimini, video izleme keyfini ve Youtube üzerinden yapılacak işlem kolaylığını arttırmak ve iyileştirmek istiyor. Bilindiği gibi Youtube, içerisinde videoları birçok ayrı kategoriye ayırmış durumda.

Güncellemeyle Birlikte Bir Takım İyileştirmeler Gelecek

Kullanıcıların videolara daha rahat ulaşabilmesi ve ilgili videoların birarada bulunması için yapılan bu uygulamaya, güncellemeyle birlikte bir takım kolaylıklar gelecek. Youtube uygulaması açıldığında ekranın sağ üst köşesinde birçok farklı içerikten oluşan sekmeler yer alacak. Güncellemeyle gelecek bu özellik sayesinde kullanıcılar haber, müzik, komedi gibi bir çok farkı kategoriye rahatça ulaşabilecek. Yeni güncellemeyle birlikte Youtube’un tam ekran seçeneğinde de iyileştirmeler yapılacak.

Youtube’a Güncelleme! Yeni Neler Var? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Youtube’a Güncelleme! Yeni Neler Var? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün