Tekno Kenar

  Youtube’a güncelleme! Yeni neler var?

  Youtube, farklı cihazlar için uygulamalarını güncelleyecek.

  Youtube’a güncelleme! Yeni neler var?

  Dünyanın en büyük video barındırma sitesi Youtube, farklı cihazlar için güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Youtube’un akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlardan başka birçok platformda uygulamaları bulunuyor. Bu cihazların arasında, yaygın olarak kullanılmaya başlayan akıllı televizyonlar, Roku benzeri video izleme cihazları ve oyun konsolları bulunuyor.

  Youtube, bu platformlar üzerindeki uygulamalarına güncelleme getirerek kullanıcı deneyimini, video izleme keyfini ve Youtube üzerinden yapılacak işlem kolaylığını arttırmak ve iyileştirmek istiyor. Bilindiği gibi Youtube, içerisinde videoları birçok ayrı kategoriye ayırmış durumda.

  Güncellemeyle birlikte birtakım iyileştirmeler gelecek

  Kullanıcıların videolara daha rahat ulaşabilmesi ve ilgili videoların bir arada bulunması için yapılan bu uygulamaya, güncellemeyle birlikte bir takım kolaylıklar gelecek. Youtube uygulaması açıldığında ekranın sağ üst köşesinde birçok farklı içerikten oluşan sekmeler yer alacak. Güncellemeyle gelecek bu özellik sayesinde kullanıcılar haber, müzik, komedi gibi birçok farkı kategoriye rahatça ulaşabilecek. Yeni güncellemeyle birlikte Youtube’un tam ekran seçeneğinde de iyileştirmeler yapılacak.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Youtube’a güncelleme! Yeni neler var? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Youtube’a güncelleme! Yeni neler var? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Youtube’a güncelleme! Yeni neler var? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?