Tekno Kenar

  YouTube’da yeni dönem: Çevrimdışı izleme

  YouTube’da yapılacak yeni değişiklikler ile birlikte çevrimdışı izleme özelliğinin getirileceği açıklandı.

  YouTube’da yeni dönem: Çevrimdışı izleme

  YouTube için yıllardan beri en büyük beklentilerden birisi, çevrimdışı izleme özelliği oldu. Öyle ki konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda YouTube için beklenen değişikliğin yapılacağı ve yeni özelliğin önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacağı belirtildi. Bu açıklamalar ile birlikte uzun zamandan beri beklenen özelliğin kullanılacak durma gelmesi özelikle mobil kullanıcılar tarafından oldukça sevindirici bir şekilde karşılandı.

  YouTube değişiyor!

  YouTube şu anda dünyanın en büyük video platformu olurken, yapılan değişiklikler de milyonlarca kullanıcıyı etkiliyor. Bu bakımdan yapılacak küçük değişiklilerin bile etkisi oldukça fazla. Bu açıdan bakıldığında YouTube çevrimdışı izleme özelliği de kişilerin video izleme alışkanlıklarını önemli bir derecede değiştirecek.

  Videolar kaydedilecek

  YouTube için çevrimdışı izleme özelliğinin YouTube GO adı verilen ayrı bir uygulama üzerinden gerçekleştirileceği belirtildi. Bu bakımdan YouTube çevrimdışı video izleme imkanından yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka YouTube GO adı verilen yeni uygulamayı kullanması gerekiyor.

  Testler Hindistan’da!

  YouTube GO üzerinden başlayacak test yayınlarının ilk olarak Hindistan’da kullanıma sunulacağı belirtildi. Android platformu için sunulacak bu özellik ile birlikte kullanıcılar bu imkânı ilk olarak Hindistan’da deneyecek.  Fakat bu konuda en büyük beklenti YouTube GO APK’sının çıkabilecek olması. Bu açıdan kişilerin Hindistan’da sunulacak olmasına karşın APK üzerinden kolay bir şekilde ilgili uygulamayı indirmesi ve ilk olarak deneyebilmesi de mümkün olabilir. Bu konudaki detaylar önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

  YouTube’da yeni dönem: Çevrimdışı izleme başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  YouTube’da yeni dönem: Çevrimdışı izleme başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  YouTube’da yeni dönem: Çevrimdışı izleme başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?