Tekno Kenar

  Android 7.0 Nougat ne zaman çıkıyor?

  Android 7.0’ın ismini işletim sisteminin yaratıcısı olan bilişim devi Google tarafından resmi olarak duymuştuk.

  Android 7.0 Nougat ne zaman çıkıyor?
  Android 7.0 Nougat isimli yeni mobil işletim sisteminin deneme versiyonları geliştiricilere açılmıştı. Android 7.0 Nougat çıkış tarihi kesinleşmemişti fakat kullanıcılar Andorid Nougat’ın geliştirici sürümü yayınlandıktan sonra çıkış tarihinin yakın olduğunu tahmin etmişlerdi.

  Android 7.0 çok yakında

  Amiral gemilerinin görüntülerini ve teknik özelliklerini internete sızdıran ve birçok iddiası doğru çıkan @evleaks kullanıcı isimli Evsan Blass şimdi de Android 7.0’ın çıkış tarihinin çok yakın bir tarih olduğunu bildirdi. Kesin tarih belirtmemekle beraber Android 7.0 Nougat’ın 5 Ağustos ve devamı günlerden birinde olduğunu sızdırdı. Yani önümüzdeki haftalar içerisinde Android 7.0 Nougat ile tanışmış olacağız.

  Bunun yanı sıra Andorid 7.0 Nougat’ın final geliştirici ön izlemesinin yayınlanmasının ardından işletim sisteminin final versiyonunu da yakın bir zaman kullanıcılara sunulması mümkün görünüyor.

  Android 7.0 Nougat’ı bekleyen var!

  Akıllı telefonların bir diğer devi LG bu yıl kullanıcılarla buluşturduğu G5 ve serisi ile büyük başarılarına devam ediyor. GSM operatörleri tarafından dünyada en çok satılan akıllı telefonlardan biri haline geldi ve yeni telefonlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. LG V20 Android 7.0 ile bu yeniliklerine devam etmek istiyor. Android 7.0 sayesinde yeni güncelleme sağlayan ilk ve tek telefon olmak projeleri arasında yer alıyor. En büyük rakiplerinden Samsung’un 2 ağustosta tanıtılacak Galaxy Note 7’nin Android 6.0.1 ile çıkacak olması kesin bir durum olduğunda biliniyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Android 7.0 Nougat ne zaman çıkıyor? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Android 7.0 Nougat ne zaman çıkıyor? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Android 7.0 Nougat ne zaman çıkıyor? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?