Tekno Kenar

  Apple nihayet içerik servisini tanıttı “Apple TV+”

  Yapılan duyuruda çeşitli ünlü isimlere yer veren Apple, “Apple TV” uygulaması ile birlikte sunulacağı belirtilen TV+ servisi hakkında detayları paylaştı.

  Apple nihayet içerik servisini tanıttı “Apple TV+”

  Uzun bir süredir çevrimiçi yayıncılık sektörüne gireceği konuşulan Apple’ın nihayet bu konudaki çalışması resmi olarak ortaya çıktı.

  Gün içerisinde yapılan özel etkinlik ile birlikte duyurulan “TV+” servisi, tıpkı Netflix benzeri orijinal dizi ve film gibi içerikler sunacak.

  Üstelik “Apple TV+” şimdiden pek çok ünlü isim ile anlaşıtı.

  Apple TV+ içerikleri için 2 milyar dolar harcanacak

  Yapılan duyuruda çeşitli ünlü isimlere yer veren Apple, ünlü yönetmen Steven Spielberg’ü dahi sahnede konuk etti.

  Çeşitli söyleşilere ve bilgi akışlarına yer verilen etkinlikte TV+ servisine dair önemli bilgiler verildi. Bunlardan en önemlisi hiç şüphesiz içerikler için harcanacak para miktarı.

  Apple, bu yıl Apple TV+ orijinal içerikleri adına tam 2 milyar dolar harcayacak.

  100’den fazla ülkede kullanılabilir olacağı belirtilen servisin Türkiye’de de aktif bir şekilde kullanılabileceğini söyleyebiliriz.

  Zira etkinlik sonrasında yenilenen Apple sayfasına TV+ ile ilgili bilgiler eklendi.

  Sonbahar aylarında aktif hale geleceği açıklanan servise çeşitli orijinal içerikler dahil edilmiş olacak.

  Ünlü isimler “Apple TV+” ile ekranlarımıza geliyor

  Jennifer Aniston, Jason Momoa ve Reese Witherspoon gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi ve filmler başlangıçta serviste olacak.

  Ayrıca Steven Spielberg tarafından hazırlanan Amazing Stories adlı antoloji de yine serviste yer alacaklar arasında bulunuyor.

  Orijinal olarak ekranlara gelecek olan içerikler TV+ servisine özel olacak. Nitekim bu da daha fazla kullanıcının servise yönelmesini sağlayabilir.

  “Apple TV” uygulaması ile birlikte sunulacağı belirtilen TV+ servisinin üyelik seçenekleri ile ilgili ne yazık ki detaylı bir bilgi bulunmuyor.

  Apple’ın fiyatlandırma konusunda nasıl bir politika izleyeceği açıkçası epey merak edilmekte. Ülke bazlı mı yoksa genel bir fiyat mı belirleneceği henüz kesinlik kazanmadı.

  Haliyle TV+ servisinin Türkiye’deki fiyatı ile ilgili bir bilgi de bulunmuyor.

  [Toplam:0    Ortalama:0/5]

  Apple nihayet içerik servisini tanıttı “Apple TV+” başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Apple nihayet içerik servisini tanıttı “Apple TV+” başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Apple nihayet içerik servisini tanıttı “Apple TV+” başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?