Tekno Kenar

  Asus ZenFone 5 Lite ortaya çıktı

  Yeni Asus ZenFone 5 Lite serisi telefon Mart ayında tanıtılacak.

  Asus ZenFone 5 Lite ortaya çıktı

  Sıradaki ZenFone serisi akıllı telefon görünüşe göre beklenenden daha yakın. Geçen yıl ZenFone 4 akıllı telefonlar birkaç ay ertelenmişti ve Asus bu sefer yeni cihazlar arasındaki döngü süresini kısaltmayı planlıyor.

  ZenFone 5 Lite: Ne zaman tanıtılacak?

  Asus CEO’su Jerry Shen’e göre ZenFone 5 serisi yeni cihazlar Mart ayının başında tanıtılacak. Buna rağmen daha sonra düzenlenecek olan MWC (Mobil Dünya Kongresi) etkinliğinde gösterilip gösterilmeyeceklerini bilmiyoruz.

  Fakat her ne olursa olsun Asus ZenFone 5 neredeyse tamamen hazır ve yakın bir tarihte satışa çıkacak, hatta Rusya’da sertifika dahi aldı. Cihaz muhtemelen orta sınıf olacak ve 6 inç ekranın yanı sıra Qualcomm işlemci çipsetiyle gelecek. Asus ZenFone 5 Lite’ın Rusya’daki sertifika bilgilerinde model numarası ZC600KL olarak göze çarparken, işlemcide LTE desteği de yer alacak.

  Bunlar dışında Asus ZenFone 5 Lite’a dair başka bir bilgi yayınlanmadı. Yani teknik özelliklerinden henüz haberdar değiliz. Fakat ilerleyen aylarda cihaza dair daha çok bilgiye erişeceğimizi düşünüyoruz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Asus ZenFone 5 Lite ortaya çıktı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Asus ZenFone 5 Lite ortaya çıktı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Asus ZenFone 5 Lite ortaya çıktı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?