Tekno Kenar

  Atalay Demirci gözaltına alındı, Fetö bağından dolayı Atalay Demirci’ye şok

  Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci Bu benim şahsi fikrim diyerek Atalay Demirci’nin yüzüne tükürdü. Daha önce Atalay Demirci’nin Hakan Şükür ve Enes Kanter’le olan konuşmaları ortaya çıkmıştı.

  Atalay Demirci gözaltına alındı, Fetö bağından dolayı Atalay Demirci’ye şok

  Ünlü hacker grubu Ayyıldız Tim Atalay Demirci’nin twitter hesabını hacklemişti. Atalay’ın Enes Kanter ve Hakan Şükür ile yaptığı konuşmaları ortaya çıkarmıştı. Enes Kanter’den borç isteyen Atalay Demirci Hakan Şükür’e de bittik biz gibi yazılar yazmıştı.

  Atalay Demirci gözaltında

  Bunun üzerine Beyaz TV muhabiri Levent Kelleci Atalay Demirci ile röportaj için randevu aldı. Röportajı zorlukla tamamlayan Kelleci röportajın sonunda muhabirlik zor iş. Ben sizin söylediklerinizin doğru olduğuna inanmıyorum. Siz de onların köpeğisiniz diyerek Atalay Demirci’nin yüzüne tükürmüştü. Onlarca insan öldü diyerek daha da sinirlenmişti ve olay yerinden uzaklaşmıştı.

  Acun Ilıcalı bu yaşananlar üzerine Atalay Demirci ile olan arkadaşlığını bitirdi. Sosyal medya hesaplarından onu takibini bıraktı.

  Son dakika haberi olarak Atalay Demirci’nin Fetö Soruşturması kapsamında Ankara’da gözaltına alındığı haberini aldık. Vereceği ifade ve tutuklama olup olmayacağı merak konusu

  Atalay Demirci gözaltına alındı, Fetö bağından dolayı Atalay Demirci’ye şok başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Atalay Demirci gözaltına alındı, Fetö bağından dolayı Atalay Demirci’ye şok başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Atalay Demirci gözaltına alındı, Fetö bağından dolayı Atalay Demirci’ye şok başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?