Tekno Kenar

  En iyi mobil hayatta kalma oyunları

  Mobil platformlar için hayatta kalma oyunlarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Peki, en iyi mobil hayatta kalma oyunları hangileri?

  En iyi mobil hayatta kalma oyunları

  Hayatta kalma oyunları kısa sürede büyük ilgi uyandırdı. Mobil platformlar içinde hayatta kalma oyunlarına her geçen gün yenileri ekleniyor.

  2018 yılının Temmuz ayında en iyi olarak nitelendirilen mobil hayatta kalma oyunlarını sizler için derledik.

  Don’t Starve

  Mobil hayatta kalma oyunlarını düşündüğümüzde akla gelen ilk isimlerden olan Don’t Starve oldukça kısa sürede çok fazla oyuncuya ulaştı ve popüler oldu. PC ve diğer platformlardaki başarısını mobil arenaya da taşımayı başardı. Bu sebeple en iyi mobil hayatta kalma oyunları sıralamasında başı çekiyor.

  Last Day on Earth: Survival

  Last Day on Earth: Survival isimli mobil hayatta kalma oyunu 2027 yılını bizlere gösteriyor. Her şey karışmış ve dünya yaşanmaz bir hal almıştır. Bu şartlarda hayatta kalmak için elinizden gelen ne varsa yapmak zorundasınız. Hem tehlikelerden korunmalı hem de yaşama tutunmak için gördüklerinizi almalısınız.

  Oceanborn: Survival on Raft

  Oceanborn: Survival on Raft diğer hayatta kalma oyunlarına oranla biraz daha farklı. Çünkü Oceanborn: Survival on Raft diğer oyunlarda olmayan bir özellik barındırıyor. Oyunun başında okyanusta ölüme terk ediliyorsunuz! İşler en başından oldukça zor, okyanustasınız ve hayatta kalmak zorundasınız. Eğer gerçekten sert ve fazla gerçekçi bir hayatta kalma oyunu arıyorsanız Oceanborn: Survival on Raft tam size göre olacaktır.

  Tartışmasız bir gerçek varsa, en iyi mobil hayatta kalma oyunları arasında PUBG kesinlikle bir kenara atılamaz!

  PUBG’yi bu kategoriye almadık çünkü hayatta kalma oyunu oynayıp da PUBG bilmemek imkânsız.

  Temmuz ayı için mobil platformda deneyebileceğiniz hayatta kalma oyunlarını sıraladık. Önümüzdeki ayda benzer bir liste ile en iyi mobil hayatta kalma oyunlarını sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Bu kategoriyi genişletmek isteyenler için Android platformdan oynayabileceğiniz kaliteli oyunları en iyi android oyunları sayfasından inceleyebilirsiniz.

  Ayrıca, “en çok oynanan oyunlar” ve “en iyi online oyunlar” başlıklı yazılarımızın ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

  [Toplam:5    Ortalama:5/5]

  En iyi mobil hayatta kalma oyunları başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  En iyi mobil hayatta kalma oyunları başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  En iyi mobil hayatta kalma oyunları başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?