Tekno Kenar

  En iyi OnePlus 6 kılıfları

  Alüminyumdan cama geçişle birlikte kırılganlığı artan OnePlus cihazınız için en iyi OnePlus 6 kılıfları listesiyle karşınızdayız.

  En iyi OnePlus 6 kılıfları

  OnePlus, uygun fiyatlı amiral gemisi telefonlar yapmasına rağmen yine de Premium malzemeler kullanmaya devam ediyor. Marka, OnePlus 6 modeli ile 2018’de alüminyumdan cama geçerek büyük bir yeniliğe imza attı. Tamamen metal bir gövdeye sahip olmak yerine artık OnePlus 6 daha fazla cam parça içeriyor. Çerçevelerde alüminyum kullanılmaya devam ederken, OnePlus’ın en son amiral gemisi telefonunda ön ve arka tarafı cam materyalden yapılmıştır.

  İşte en iyi OnePlus 6 kılıfları

  Alüminyumdan cama geçişle birlikte kırılganlık artmış ve OnePlus daha narin bir telefon olmuştur. Bu yüzden her OnePlus’ın daha iyi korunmaya ihtiyacı var. Yeni aldığınız bir telefonun kırılması hiç hoşunuza gitmezdi bu yüzden en iyi OnePlus 6 kılıfları listesini hazırladık.

  Anccer ultra ince kılıf

  En İyi OnePlus 6 Kılıfları - Anccer Ultra İnce Kılıf

  En iyi OnePlus 6 kılıfları – Anccer ultra ince kılıf

  Fiyat: 13 $

  Renkler: Çakıl Siyah, Çakıl Yeşili, Pürüzsüz Siyah, Pürüzsüz Mavi, Pürüzsüz Altın, Pürüzsüz Gül Altın

  Telefonunu fazla düşürmeyen ancak yine de çiziklere karşı korumak isteyen kişiler için Anccer Ultra İnce Kılıf iyi bir seçim olacaktır. Anccer bunu sadece 0.33 mm kalınlığındaki bir kılıfla çözüyor ve bu kılıf telefonunuzu sıkıca sarıyor.

  Anccer, aynı zamanda Siyah ve yeşil çeşitleri çakıl, pürüzsüz yüzey gibi dokular seçmenize de imkan sağlıyor. Aynı zamanda güç tuşu, ses tuşlarını, arka kameraları ve parmak izini de kaplayan kılıf telefonun elinizden kaymasını engelliyor

  OnePlus 6’nız yüksekten düşerse bu kılıf yeterli olmayabilir. Bu kılıf ince yapısı ile telefonun görüntüsünü bozmadan çizikleri engellemenizi sağlıyor. Eğer telefonunuzu çok düşüren biriyseniz başka kılıfları tavsiye ederiz. Anccer Ultra ince kılıf tasarımı ve inceliği sebebiyle en iyi OnePlus 6 kılıfları arasında.

  Suensan koruyucu kılıf

  En İyi OnePlus 6 Kılıfları - Suensan Koruyucu Kılıf

  En iyi OnePlus 6 kılıfları – Suensan koruyucu kılıf

  Fiyat: 8 $

  Renkler: Siyah, Kırmızı, Nane Yeşili, Mavi, Gri

  Suensan, tamamen TPU’dan üretilmiş olan yapısı sayesinde darbelere dayanıklıdır. Yumuşak, ince ve hafiftir. Aynı zamanda kayganlığı engelleyerek telefonu düşürme riskinizi azaltır. En iyi OnePlus 6 kılıfları listesinde darbelere dayanıklı kılıflar arasındadır.

  DUX DUCIS kapaklı kılıf

  En İyi OnePlus 6 Kılıfları - DUX DUCIS Kapaklı Kılıf

  En iyi OnePlus 6 kılıfları – DUX DUCIS kapaklı kılıf

  Fiyat: 10 $

  Renkler: Altın, Gri, Derin Mavi, Gül Altın

  DUX DUCIS’ın telefonunuzu tamamen kaplayarak ışık lekelerini ve darbeleri engelleyen kapaklı kılıfı. Kapaklı yapıya sahip olduğu için OnePlus 6 ile dış dünya arasına deri bir yüzey koyarak darbeleri engelliyor. Kapak ekranı kapattığı sürece hiçbir şey göze çarpan bir çizik oluşturamaz.

  DUX DUCIS kılıfı cüzdan olarak da kullanılabiliyor. Nakit ve kartlarınızı koyabileceğiniz bölmelere sahip olan bu kılıf sayesinde artık bir cüzdana ihtiyacınız yok. Buna ek olarak bu kılıfı katlayarak rahatça video izlemeniz mümkün. Aynı zamanda kapağındaki mıknatıs sayesinde kapağın açılması engelleniyor, bu sayede telefonunuz ve kartlarınız güvende kalıyor.

  DUX DUCIS kapaklı kılıfı telefonunu önemseyen kullanıcılar için “en iyi OnePlus 6 kılıfları” listesine ekledik. DUX DUCIS kapaklı kılıf ile cihazınız birçok darbeye dayanabilir.

  Şeffaf kılıf

  En İyi OnePlus 6 Kılıfları - Şeffaf Kılıf

  En iyi OnePlus 6 kılıfları – Şeffaf kılıf

  Fiyat: 8 $

  Renkler: Şeffaf

  Oldukça şık tasarıma sahip OnePlus 6’nızın tasarımını kaybetmemek ve aynı zamanda telefonunuzu korumak istiyorsanız bu kılıf tam size göre. Bu kılıf sayesinde herkese telefonunuzun tasarımını gösterebilir aynı zamanda darbelere ve çiziklere karşı koruyabilirsiniz.

  Kaliteli bir TPU’dan üretilen bu kılıfın kenarları daha da güçlendirilmiş. Bu kılıfla telefonunuz darbelere karşı daha dayanıklı hale getirmiş olacaksınız. Ancak bu kılıf da çok ağır darbeler için uygun değil, eğer telefonunuzun ağır darbeler alma ihtimali varsa daha güçlü kılıfları tavsiye ederiz.

  Şeffaf kılıfı en iyi OnePlus 6 kılıfları listesine ekleme sebebimiz; OnePlus 6’nın şık tasarımından vazgeçmek istemeyen kullanıcılara alternatif sunmaktır.

  [Toplam:4    Ortalama:5/5]

  En iyi OnePlus 6 kılıfları başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  En iyi OnePlus 6 kılıfları başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  En iyi OnePlus 6 kılıfları başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?