Tekno Kenar

  Evinizden uzak tutmanız gereken akıllı cihazlar

  Cihazların akıllanması, daha kullanışlı olası manasına gelmiyor. Bize göre, uzak durmanız gereken cihazları ve nedenleri sizlerle paylaşıyoruz.

  Evinizden uzak tutmanız gereken akıllı cihazlar

  Piyasaya yeni yeni evlerde kullanılabilecek akıllı cihazlar çıkıyor. Muhtemelen yakın zamanda bu cihazlar çoğu eve girecek. Fakat bu cihazların birçok dezavantajı bulunuyor. Bu dezavantajlar, güvenlik sorunları, uyumluluk problemleri ve cep yakan fiyatlar olarak görülüyor. Yakında evlerimize girmeye aday olan akıllı cihazları sizler için araştırdık ve uzak durulması gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz.

  Akıllı buzdolapları:

  Akıllı buzdolabı olarak kullanıcılara sunulan modellerin tabletinden başka normal buzdolaplarıyla hemen hemen bir farkı yok. Akıllı buzdolaplarının fiyatları ise çok yüksek. Dokunmatik ekranı olan bir buz dolabına 5000 dolar vereceğinize evdeki buzdolabına bir tablet entegre edebilir ve bu tablete birçok nefis yemek tarifi yükleyerek güzel yemekler yapabilirsiniz.

  Akıllı su sensörleri:

  Çeşitli firmalar tarafından yapılan akıllı su sensörleri, wi-fi ve elektrik ile çalışıyor ve fiyatları fazla yüksek değil. Bu yüzden siz evdeyken ekstra bir güvenlik önlemi olarak su baskınlarına karşı bu ürünleri kullanabilirsiniz. Fakat wi-fi ve elektriğin çalışmaması ihtimaline karşı, uzaklara gittiğinizde bu sisteme güvenmemenizi tavsiye ederiz.

  Evinizden uzak tutmanız gereken akıllı cihazlar başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Evinizden uzak tutmanız gereken akıllı cihazlar başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Evinizden uzak tutmanız gereken akıllı cihazlar başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?