Tekno Kenar

  Facebook web sitesi üzerinde güncelleme yaptı

  Facebook bu aralar sürekli mobil uygulamasına yönelmiş ve onları geliştirmekle meşgul oluyordu. Bu sefer sitesini güncelledi.

  Facebook web sitesi üzerinde güncelleme yaptı

  Facebook bu aralar sürekli mobil uygulamalarına yönelmiş ve onları geliştirmekle meşgul oluyordu. Uzun zamandır gözle görülebilecek tüm kullanıcılara hitap eden bir değişiklik görülmemişti. Henüz çok yeni olan güncellemesi ile artık sohbet balonları çok daha hoş ve sade duruyor. Tabii her kullanıcıya göre değişebilir bu beğeni. Sonuç olarak herkesin tarzı farklıdır. Ama şu ana kadar olumsuz eleştiriler duyulmuş değil. Zira yapılan yeni güncellemenin farkına varmamış olanlar da vardır. Beyaz rengi ile dikkat çeken tasarımın ilerleyen günlerde değişimi söz konusu olur mu bilinmez. Ayrıca yine Facebook’a ait olan Messenger uygulamasında kullanıcılar istedikleri kişi için sohbet rengi belirleyebiliyor.

  Artık maviden eser yok

  Daha önce mavi rengi ile göz alan sohbet balonlarının yerini sayfa ile uyumlu beyaz ya da bazılarının deyimi ile flat renginin alması daha çok beğenilecek gibi duruyor. Facebook’un sitesi için yeni güncellemeler yapacağı tahmin ediliyor. Eskisi kadar web sitesi pek kullanılmasa da bu kadar boşlaması hoş olmayabilir. Yeni güncelleme bizlerin hoşuna gitti, şimdi taktir sizlerde.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Facebook web sitesi üzerinde güncelleme yaptı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Facebook web sitesi üzerinde güncelleme yaptı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Facebook web sitesi üzerinde güncelleme yaptı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?