Tekno Kenar

Galaxy S8 ne zaman tanıtılacak?

Samsung’un Galaxy Note 7 için sorunlar yaşamasının ardından Galaxy S8 modelini daha erken bir tarihte tanıtılacağı ifade edildi.

Galaxy S8 ne zaman tanıtılacak?

Samsung, 2016 yılında çok önemli hamleler yaparak gücünü pekiştirirken, Galaxy Note 7 ile birlikte başlayan sorunlar markanın ciddi bir zarar yaşamasına yol açtı. Şu anda Galaxy Note 7 modellerinin iade işlemleri ile ilgilenen marka, bu durumu unutturmak ve kullanıcılara yeni bir model sunarak iyi bir gelir elde etmek adına Galaxy Note 7 sonrasında çıkartılacak Galaxy 8 tanıtım tarihini daha da erkene çekmeyi planlıyor.

Konuyla ilgili elde edilen ilk bilgilerde Galaxy 8 modeli için 2017 yılında tanıtımın yapılmasına kesin gözüyle bakılsa da tanıtım tarihinde değişikliğin yapılabileceği belirtildi. Galaxy 8 serisi ile birlikte iki yeni modeli piyasaya sunmayı planlayan Samsung, bu iki modeli ile birlikte hem yüksek özelliklerdeki modelleri kullanıma sunacak hem de Galaxy Note 7 modeliyle yaşanan sorunların bir nebze de olsa unutulmasını sağlayacak.

Şu anda milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan ve hala iade edilmeyen Galaxy Note 7 modelleri için dünya genlinde çeşitli önlemler alınmaya başlanırken, Samsung kullanıcıların cihazları iade etmemesi nedeniyle telefonların kullanım dışı kalması adına çalışmalara başladı.

Galaxy 8 ne zaman tanıtılacak?

Galaxy 8 için yapılan tahminlerde 26 Şubat’ta tanıtımın yapılması bekleniyor. Bu bakımdan şimdiden şubat tarihi için bile beklenti oluşmuş durumda. Üstelik bu tarih resmi olarak da açıklanmadığından dolayı doğruluk payı bulunmuyor.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Galaxy S8 ne zaman tanıtılacak? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
Galaxy S8 ne zaman tanıtılacak? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

Galaxy S8 ne zaman tanıtılacak? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?