Tekno Kenar

  Google, 4 Ekim’de düzenleyeceği etkinlikte neleri duyuracak?

  Google, 4 Ekim’de bir etkinlik düzenleyecek. Google, bu etkinlikte neleri duyurmayı planlıyor?

  Google, 4 Ekim’de düzenleyeceği etkinlikte neleri duyuracak?

  Google’ın 4 Ekim’de düzenleyeceği etkinlik büyük bir ilgi ve heyecanla bekleniyor. Google’ın 4 Ekim’de düzenleyeceği tarz etkinliklerde duyurduğu ürünler, genellikle donanım ağırlıklı oluyor.

  Yeni teknolojiler geliyor

  Son dönemde birçok ünlü ve başarılı firma Sanal Gerçeklik ile ilgili ürünler tanıttı ve piyasaya sürdü. Bu ürünlerin tanıtılması ve piyasaya sürülmesi gösteriyor ki, sanal gerçeklik alanına ilgi büyük. Google gibi büyük teknoloji firmaları da sanal gerçeklik alanındaki çalışmalarını hızlandırdılar.

  4 Ekim’de düzenleyeceği büyük etkinlikte Google’ın Daydream VR isimli sanal gerçeklik platformunu tanıtması bekleniyor. Bu sanal gerçeklik platformuyla birlikte Google’ın sanal gerçeklik çalışmalarını bir adım öteye taşıyacağı kesin.

  Google 4 Ekim’de Daydream VR platformunun yanında Home isimli sanal asistanı da tanıtacak. Home sanal asistanıyla birlikte Google, Amazon’un Echo’suna rakip olması bekleniyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Google, 4 Ekim’de düzenleyeceği etkinlikte neleri duyuracak? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Google, 4 Ekim’de düzenleyeceği etkinlikte neleri duyuracak? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Google, 4 Ekim’de düzenleyeceği etkinlikte neleri duyuracak? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?