Tekno Kenar

  Google Pixel reklamlarına başladı!

  4 Ekim tarihinde Google Pixel modellerinin tanıtılması beklenirken, yeni telefonlar için tanıtımlar da başlatıldı.

  Google Pixel reklamlarına başladı!

  Google tarafından alınan bir karar ile birlikte Nexus yerine Google Pixel modellerinin piyasaya çıkacağı kesinleşirken, yeni telefon ailesi için şu anda heyecanlı bir bekleyiş bulunuyor. Öyle ki Google tarafından başlatılan reklam çalışmaları ile birlikte beklentiler oldukça arttırılmış durumda. Bu beklentilerin Google Pixel tanıtımları ile karşılanıp karşılanmayacağı bilinmese de şu anda teknoloji dünyası 4 Ekim’e kilitlenmiş durumda. Üstelik Google’da çalışan üst düzey yöneticiler tarafından yapılan açıklamalarda 4 Ekim’in büyük bir dönüm noktası olacağı açıklandı.

  New York’ta reklamlar başladı!

  Google Pixel için 4 Ekim tarihinde tanıtım kararını kesin olarak alan Google, bu tarih için reklamlara da başlamış durumda. Öyle ki büyük binaların reklam panolarında Google Pixel 4 Ekim tanıtımları döndürülüyor.

  Android 7.1 gelebilir

  Google Pixel ve Google Pixel XL olarak iki farklı versiyonun tanıtılacağı 4 Ekim lansmanında aynı zamanda Android Nougat 7.1 versiyonunun da tanıtılacağı iddia ediliyor. Üstelik bu iddialar oldukça güçlü ve telefonlarda Android Nougat 7.0 yerine Android Nougat 7.1 versiyonunun yer alacağı konuşuluyor.  Android için kendine özel güncellemeler yapması tahmin edilen ve telefonda pek çok farklı özel ayar ile Android’in daha da güçlü bir hali ile piyasaya sunulması beklenen Google Pixel modellerinde bu açıdan performans ve işletim sisteminin sağlayacağı avantajlar çok daha fazla olacak.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Google Pixel reklamlarına başladı! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Google Pixel reklamlarına başladı! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Google Pixel reklamlarına başladı! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?