Tekno Kenar

  Google Pixel XL yok satıyor!

  Google tarafından piyasaya sunulan ve ön siparişleri alınmaya başlanan Google Pixel XL modelinin stoklarının tükendiği belirtildi.

  Google Pixel XL yok satıyor!

  4 Ekim tarihinde yapılan tanıtım Google adına adeta bir devrim yarattı. Bugüne kadar mobil sektörde Çok iddialı olmasa da yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Google, sektördeki hedeflerini artırırken yeni telefon modelleriyle de piyasaya oldukça iddialı bir giriş yaptı.

  Pixel serisinin yıldızı parlayacak

  Yaşanan bu gelişmeler ile birlikte önümüzdeki yıllarda Pixel serisi ile mobil sektörde yer almaya başlayacak olan Google, şimdiden büyük bir ilgi gördüğü de ortada. Konu ile ilgili açıklanan son bilgilerde Google Pixel XL modelinin ön siparişte büyük bir ilgi gördüğü ve bu doğrultuda stokların şimdiden tükendiği ifade edildi.

  Stoklar yenilenecek

  Pek çok farklı ülkede ön sipariş dönemi başlatılan Google Pixel için siparişlerin yoğun bir şekilde gerçekleşmesi kısa süre içerisinde stokların tükenmesine neden olduğu gibi pek çok kişinin de siparişi verememesine sebep oldu. Gösterilen bu ilgi kuşkusuz Google adına oldukça önemli. Zira sektörde mobil gücünü daha da arttırmak adına önemli geliştirmeler yapan Google şimdiden bu amaçlarına ulaşacak gibi duruyor.

  Yapılan son açıklamalarda stokların tükenmesine rağmen önümüzdeki günlerde yapılacak yenilemeler ile birlikte stokların tekrar olacağı ve kullanıcıların yeniden ön sipariş vermeye başlayabileceği ifade edildi. Ön sipariş döneminde yaşanan bu yoğunluk sonrasında ise telefonun resmen piyasaya sunulmasından sonra yüksek satış rakamına ulaşması oldukça mümkün görünüyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Google Pixel XL yok satıyor! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Google Pixel XL yok satıyor! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Google Pixel XL yok satıyor! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?