Tekno Kenar

  Google ve Twitter’a yeni güncelleme geldi

  İki dünya devi Twitter ve Google iOS üzerinden yeni güncellemelerini yayımladı. Kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmesi beklenen güncellemelerde ana tasarımlarda da değişiklikler oldu.

  Google ve Twitter’a yeni güncelleme geldi

  iPhone telefonların sahip olduğu iOS işletim sistemi üzerinden yayımlanan Google ve Twitter güncellemeleri ile kullanıcılarına yeni bir tasarım sundular. Google kullanıcılarına makale okumakta daha iyi seçenekler sunmak için Google Entegre Hızlandırılmış Mobil Sayfalar adı altında güncellemesini yayınladı. Yeni güncellemesi ile kullanıcıların haber okumalarını daha da kolaylaştırıcı özellikler eklenip, haberlere daha kolay ulaşımı sağlanacak. Bu sayede sıralamaya göre en çok okunan haberleri başa alıp, kullanıcıları dikkat çekici haberler ile baş başa bırakmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra bu güncellemenin diğer bir özelliği ise spor odaklı haberlerin ayrıca sunumunun gerçekleştirilmesi. En çok tıklanan haberlerin ise AMD logosuyla beraber karşımıza çıkması bekleniyor.

  Twitter daha kullanışlı hale getirildi

  App Store üzerinden yayınlanan yeni güncelleme dikkat çekici en büyük özellik ise uygulamanın 3D dokunmatik panellere uygun hale getirilmiş olması. Diğer yandan tasarımında da değişikliğe gidilen uygulamanın güncelleme boyutu ise 68. 8 MB. Daha kullanışlı bir tasarıma sahip olan uygulama henüz çok daha yeni kullanıcılarına sunuldu. Android kullanıcılarına ise bu güncellemenin ne zaman geleceği veya gelip gelmeyeceği de belirsiz durumda. İki şirketten de bu konu da bir açıklama gelmiş değil.

  Twitter hakkında yazılmış, Twitter hesap silme başlıklı haberimiz en çok okunanlar kategorisindedir. Twitter hesap silme konulu içeriğimiz sizin de ilginizi çekebilir!

   

  İlginizi Çekebilecek Çok Okunan Sosyal Medya Hesap Silme İçeriklerimiz

  Facebook hesabını kalıcı olarak silmek istiyorsanız detaylı facebook hesap silme anlatımı işinize yarayabilir.

  Instagram hesabını silmek için tüm detaylarla instagram hesap silme anlatımı.

  Ask. fm hesabınızı tamamen silmek isterseniz ask fm hesap silme anlatımını inceleyebilirsiniz.

  [Toplam:1    Ortalama:5/5]

  Google ve Twitter’a yeni güncelleme geldi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Google ve Twitter’a yeni güncelleme geldi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Google ve Twitter’a yeni güncelleme geldi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?