Tekno Kenar

  iOS ve Android kullanıcılarına Pokemon Go güncellemesi

  Pokemon Go oyuncuları sabit olan nick namelerini eğitmenler için bir kereliğine değiştirme hakkına sahip olacak.

  iOS ve Android kullanıcılarına Pokemon Go güncellemesi

  Tüm dünyayı etkisi altına alan Pokemon Go henüz ülkemize gelmedi ama yapımcı firma Niantic Pokemon Company Pokemon Go güncellemelerine devam ediyor. Pokemon Go geliştiricileri kullanıcılardan gelen olumlu ve olumsuz tepkileri ele alarak oyunu geliştirmişe benziyor. Bunun en önemli nedeni de kısa sürede şirketin Pokemon Go sayesinde 200 milyon dolar gibi bir gelir elde etmesi olabilir.

  Pokemon Go gelişen özellikleri

  Ülkemizde henüz resmi olarak yayınlanmasa da gelişmeleri oldukça yakından takip edilen oyun Pokemon Go en sık rastlanan olumsuzluk server sorunları ve Pokemon Go oynarken belirli bir süre açılmadığı ve oyun içerisinde sık sık donmasıydı. Pokemon Go son geliştirilen bu güncelleme ile bu sorunun giderildiği görülüyor. İOS kullanımında 1.3 sürümüne, Android sunumunda da 0.33 sürümüne yükseldi. Böylece Pokemon Go daha hızlı ve daha stabil çalışıyor.

  Seyahat ederken aşırı hız yapılarak Pokemon Go yakalamaya çalışan kullanıcıların olumsuz bir durum yaşamamaları için yeni geliştirilen özelliğin adı Pokemon Go ‘’otomobil modu’’ böylece aşırı hız ile Pokemon avlayan kişilere uyarı gidecek ve önündeki Pokemonlar listelenmeyecek.  Herhangi bir Pokemon listelenmediği gibi aşırı hız uyarısı ile karşılaşılacak.

  Pokemon Go kullanıcılarının bir diğer şikâyeti ise aşırı şarj tüketimi bunun içinde İOS kullanıcıları için pil korumu modu etkin olacak.

  Pokemon Go oyuncuları sabit olan nick namelerini eğitmenler için bir kereliğine değiştirme hakkına sahip olacak. Pokemon Go takım liderlerine ise yeni görseller eklendi.

  Pokemon Go kullanıcıları önceki güncellemeler de Nice, Great ve Excellent atışlarının sağladığı XP bonusları yamadaki bir hata nedeniyle alınamıyordu. Bu güncelleme ile bu XP bonusları geri döndü.

  Yeni güncelleme ile artık yumurtalarınızdan ne çıktığını geriye dönük olarak günlükten takip edebilirsiniz. Pokemon Go bu yeni güncellemeler ile kullanıcılarını mutlu edebilecek mi?

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  iOS ve Android kullanıcılarına Pokemon Go güncellemesi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  iOS ve Android kullanıcılarına Pokemon Go güncellemesi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  iOS ve Android kullanıcılarına Pokemon Go güncellemesi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?