Tekno Kenar

  iPhone 7 detayları internete sızmaya devam ediyor!

  iPhone 7’ye uzay siyahı renk seçeneği geliyor. Görseler internete sızdırıldı.

  iPhone 7 detayları internete sızmaya devam ediyor!

  iPhone çıkış tarihi yaklaştıkça, birtakım görseller internete sızdırılmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen yeni Apple serisi ile ilgili olarak daha önce telefonda 3.5 mm kulaklık girişi olmadığını, ince anten çizgilerinin kullanıldığını ve çift arka kamera özelliğinin bulunduğunu öğrenmiştik. Sızdırma yoluyla duyurulan bu bilgilerin ardından heyecanla beklenen iPhone ile ilgili bir ayrıntı daha gün yüzüne çıktı.

  Yepyeni renk seçeneği: Uzay siyahı

  İddiaya göre Apple, yeni iPhone serisinde uzay siyahı renk seçeneğini kullanıcılarına sunmayı planlıyor. Bir sosyal paylaşım sisteminde paylaşılan görsellerde iPhone 7‘nin simsiyah bir renk ile üretildiği görünüyor. Bu siyah renkli iPhone 7’nin yer aldığı görseller Apple kullanıcılarını heyecanlandırmayı başardı. Daha önce siyah rengi seven kullanıcılar için böyle bir renk seçeneği düşünülmemişken yeni renk seçeneği sayesinde artık simsiyah bir iPhone’a sahip olabileceksiniz.

  Sızıntılar devam edebilir

  iPhone 7 ilgili sızan görsellerin önü arkası kesilecek gibi durmuyor. Muhtemelen ilerleyen günlerde iPhone serisi ile ilgili olarak yeni detaylar da internete sızdırılır. Bu sızıntılar sayesinde henüz tanıtımı bile yapılmadan telefonun tüm özelliklerini öğrenebiliriz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  iPhone 7 detayları internete sızmaya devam ediyor! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  iPhone 7 detayları internete sızmaya devam ediyor! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  iPhone 7 detayları internete sızmaya devam ediyor! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?