Tekno Kenar

  İşte karşınızda Candy Esin

  Yıllar önce hayatımıza giren ve şeker patlatma oyunları arasında bir numara haline gelen oyun, şimdi de Türklere özgü bir versiyon ile geliyor. Android kullanıcılarının bir hafta önce tanışmış olduğu bu oyun, şimdiden 5 bin kişinin üzerinde indirilme sayısına ulaştı.

  İşte karşınızda Candy Esin

  Candy Esin ismi verilen bu oyun, piyasaya çok daha önceki dönemlerde çıkarılmış olan şeker patlatma oyunlarına hiçbir şekilde benzemiyor. Aynı konsept üzerine kurulan onlarca oyun bulunmasına rağmen, Candy Esin’de bulunan grafik tasarımları hiçbir oyunda bulunmuyor. Hem Android hem de İOS kullanıcılarının kullanımına sunulan bu oyun, şu an için En İyi Ücretsiz kategorisinde ilk sırada yer almaktadır. Şu an için indiren kişilere baktığımız zaman, geneli Türk olan kullanıcıların bu oyunları tercih ettiklerini söyleyebiliriz.

  İşte oyun detayları

  Kullanıcı yorumlarını dikkate alarak oyunu indiren kişiler, son derece memnun olduklarını dile getirmektedirler. Çünkü hem oyunun grafik tasarımı oldukça iyi hem de seslendirmeler ve yönlendirmeler tamamen Türkçe. Candy Esin ismi ile de kullanıcıların sempatisini kazanan bu oyun, her gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır.

  Oyun sloganı, kişileri hırslandıran diğer bir durumdur. Çünkü oyunun hem keyifli hem de kolay bir şekilde öğrenildiği, fakat bir uzman olmanın çok zor olduğundan bahsediliyor. Şu an için üç haneli bölümlere gelen kişilerin sayısı çok az olsa da, Türkiye, Almanya ve Amerika’ya da ulaşan bu oyunun, gelecek vaat ettiği söylenebilir.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  İşte karşınızda Candy Esin başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  İşte karşınızda Candy Esin başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  İşte karşınızda Candy Esin başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?