Tekno Kenar

  Motorola Moto G4 Play, 199 Dolar fiyatıyla satışı sunuldu

  Moto G4 Play model yeni akıllı telefon, dünyanın ilk telefon üreticilerinden olan Motorola tarafından piyasaya sürüldü.

  Motorola Moto G4 Play, 199 Dolar fiyatıyla satışı sunuldu

  Google, geçtiğimiz yıllarda, Amerika merkezli ve dünyanın ilk cep telefonu üreticilerinden Motorola’yı satın aldı. Telefon piyasasında ilklerden olduğu için, pazardaki neredeyse bütün patentleri elinde bulunduran Motorola’nın patentlerini Google aldı ve mobil tarafını Çin merkezli şirket olan Lenovo’ya sattı.

  Motorola Moto G4 Play

  Dünyanın ilk telefon üreticilerinden olan ve aynı zamanda Lenovo ‘nun rakibi olan Motorola’nın mobil tarafını Lenovo aldı. Satın alma işleminden sonra Lenovo çok akıllı bir hamle yaptı. Motorola’yı kendi markası altında çalıştırmaktansa ayrı ve rakip gözüken bir şirket olarak bırakmaya devam etti. Bu şekilde Lenovo, farklı pazarlara farklı markalarla girerek Pazar payını ve satışlarını arttırmayı planlıyor.

  Motorola’nın, satın alındıktan bu yana geçen iki yıllık süreç sonunda epey başarılı bir performans sergilediği söylenebilir.  Son olarak Çinli şirket, Motorola’nın Moto G4 Play modeli ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Hem de 199 dolar gibi oldukça ucuz fiyatlarla.

  Motorola Moto G4 Play, 199 Dolar fiyatıyla satışı sunuldu başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Motorola Moto G4 Play, 199 Dolar fiyatıyla satışı sunuldu başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Motorola Moto G4 Play, 199 Dolar fiyatıyla satışı sunuldu başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?