Tekno Kenar

  No Man’s Sky incelemesi

  Hello Games tarafından üretilen No Man’s Sky oyununu sizler için inceledik.

  No Man’s Sky incelemesi

  Hello Games tarafından oyun severler ile buluşturulan çalışmalardan olan No Man’s Sky pek çok kişinin merakla beklediği oyunlar arasında bulunuyordu. Çıkışı ile birlikte meraklılarının hemen denediği bu oyun oldukça düşük bir maliyetle hazırlandı. Büyük beklentiler ile yola çıkan oyunun çıkması ile birlikte ise beklentiler düştü ve hayal kırıklıkları yaşandı diyebiliriz.

  Kaşiflere özel oyun!

  No Man’s Sky kat trilyonlarca gezegen ile hazırlanmış oyunlardan biri. Yani içerisindeki gezegenleri 585 milyar yıl boyunca gezebilirsiniz. Tamamen keşif üzerine kurulu olan bu oyunda farklı yaşam alanlarını gezerken size gerekecek detayların başında dil geliyor. Oyundaki canlıları anlamak ve merkezdeki galaksiye ulaşmak adına hem keşif yapmalı hem de dillerini bilmelisiniz.

  Teknik olarak geliştirilebilir!

  Oyun oldukça yeni ve görüntü kalitesine bakıldığında ve oyunun hikayesine giriş yapıldığında geliştirilebilir düzeyde olduğu göze çarpıyor. Bu nedenle de No Man’s Sky ekibi oyunun henüz bebek derecesinde olduğunu ve zamanla geliştirebileceklerini açıkladılar. Sizde merak ediyorsanız oyuna hemen başlayın ancak bu büyük dünyada kaybolmamaya çalışın.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  No Man’s Sky incelemesi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  No Man’s Sky incelemesi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  No Man’s Sky incelemesi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?