Tekno Kenar

  OnePlus 5 stokları tükendi

  Bu yılın en beğenilen telefonlarından Oneplus 5’in stokları tükendi.

  OnePlus 5 stokları tükendi

  OnePlus 5 geçtiğimiz Haziran ayında satışa çıkmıştı fakat şimdiden Amerika ve Avrupa’da stokların tükendiği konuşuluyor. Hatta Çin menşeli firma yeni bir cihaz dahi üretiyor olabilir.

  OnePlus 5’in sadece gold rengi kaldı!

  Tüm OnePlus 5 modelleri Amerika’da biterken, İngiltere’de sadece tek bir modelin satışları devam ediyor. Yani büyük beğeni toplayan cihaz bunu satışlara da yansıttı. Her ne kadar OnePlus 5’in özel ağı olan O2 kendi web sitesi üzerinden satış yapmaya devam etse de şu anda İngiltere ve Amerika’daki mağazalarda telefonu bulmak neredeyse mümkün değildi.

  Haber siteleri ise OnePlus 3T benzeri bir hamle yapılacağını ve yakında OnePlus 5T’nin duyurulacağını iddia ediyorlar. Buna rağmen böyle bir model göreceğimizden şüpheliyiz çünkü bu yıl Qualcomm sadece bir tane üst düzey işlemci çipseti (Snapdragon 835) yayınladı ve bu yüzden de yeni bir OnePlus’ın yakında çıkma ihtimali yok.

  OnePlus 6 gelmesi olası

  Buna rağmen önümüzdeki sene muhtemelen firmadan atılımlar gelecektir ve bu da büyük ihtimalle OnePlus 6 olabilir. Özellikle telefonun yakaladığı büyük ivme düşünülünce, bunun göz ardı edilmesi mümkün değil.

  Ne dersiniz, belki de OnePlus 6 ülkemizde de resmi olarak satışa çıkar?

  OnePlus 5 stokları tükendi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  OnePlus 5 stokları tükendi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  OnePlus 5 stokları tükendi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?