Tekno Kenar

  Online ihale sistemi EKAP’a ilgi artıyor

  EKAP kurulduğu ilk günden itibaren büyük ilgi görüyor. Peki EKAP ne, ne işe yarıyor?

  Online ihale sistemi EKAP’a ilgi artıyor

  Ekap hizmet ile ihaleleri takip edip, ihaleye teklif vermek isteyenler, belirlediği kamu kurum, kuruluşları tarafından yapılacak ihalelere ait tüm ilanları günlük, liste halinde e-posta adresine gelmesini sağlayabiliyor. Bu hizmetten faydalanan ihale takipçileri, talep ettikleri kamu kurum kuruluşları tarafından yapılacak ihalelere ait ilanların başlıklarını tek bir sayfada görür ve istediği ihale ilanının başlığına tıklayarak, ilgili ihalenin detayların erişebiliyor.

  Özel raporlama hizmeti

  Raporlama Hizmetleri yöntemi sayesinde oluşturulabilecek rapor sayıları abonelik çeşidine göre tespit edilerek belirlenmiş ve değiştirilmek suretiyle farklılaştırılmıştır. Hizmet ve data yani bilgi sağlayıcı, belirlenen rapor sayısı oranlarında değişiklik yapabilir fakat abonelik başlangıcında taahhüt edilen oranı düşürmesi mümkün değildir. Belirtilen rapor oranı, üç farklı raporlama hizmeti kapsamında alınacak toplam rapor sayısını ifade eder. İhale takipçilerini abonelik türüne göre aldığı raporla hizmetleri birden fazla olsa bile bütün raporlar ihale takipçilerinin takip etmesini kolaylaştırmak amacıyla tek bir e-posta ile gönderilir.

  Online takip imkânı

  Ekap yani Elektronik Kamu alımları platformu geliştirilen tüm ürünler içinde bulunduğunuz iş dünyasının ihtiyaçlarının ve gereksinimlerinin analizi ile başlamakta ardından tasarım ve geliştirme süreçleri ile tamamlanmaktadır. Ekap’ın internet üzerindeki web sayfasından üyelik yaptırılarak bütün ihaleleri takip edebilirsiniz. Üstelik üyelik tamamen gizlilik politikası ile yapılmaktadır. Üyelik yaptırmak için siteye girdiğiniz hiçbir bilginin sistemin faaliyet amacı haricindeki işler için kullanmayacağını size daha en başından taahhüt eder. Üyelik sözleşmesinde belirtilen durumlar dışında üyelik yaptırırken vermeniz gereken bilgileriniz diğer kişiler olan bir başka kurumlar ya da kişilerle paylaşılmayacak ve reklam, tanıtım ya da pazarlama amaçlı kullanılmayacaktır. Ekap konusunda daha detaylı bilgi için web sitesini ziyaret ederek üyelik yaptırabilirsiniz.

  Online ihale sistemi EKAP’a ilgi artıyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Online ihale sistemi EKAP’a ilgi artıyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Online ihale sistemi EKAP’a ilgi artıyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?