Tekno Kenar

  Opera Android’e kripto para cüzdanı özelliği geldi

  Opera yönetimi, temmuz ayından bu yana beta olarak test ettiği kripto para cüzdanı özelliğini resmi olarak kullanıma açtı.

  Opera Android’e kripto para cüzdanı özelliği geldi

  Dijital para birimlerine olan ilgi her geçen daha da artırıyor. Özellikle büyük şirketlerin bu alanda hamleler yapması, doğrudan dikkatlerin kripto para birimlerine yönelmesini sağlıyor. Bu noktada yeni bir özelliği bünyesine katan Opera, Android için çıkardığı internet tarayıcısına kripto para cüzdanı özelliğini ekledi.

  Kripto para cüzdan özelliği ile para kontrolü kolayca yapılıyor

  Dahili özellikler ile kullanıcılara kolaylık yaratmayı başaran Opera, şimdilerde eklediği kripto para cüzdan özelliği ile trende ayak uyduruyor.

  Özellikle Bitcoin ve Ethereum gibi popüler para birimlerini destekleyen sistem, sahip olunan dijital paranın cüzdanda bulunmasına imkan tanıyor. Böylelikle bakiyenizi görüntüleyebildiğiniz gibi ödeme için de cüzdana başvurabiliyorsunuz.

  Kripto para birimi ile alışverişe imkan tanıyan siteler üzerinden alışveriş yaparken doğrudan cüzdanı kullanmanız mümkün. Opera kullanıcı şifresi veya parmak izi girişi gibi özelliklerle korunan cüzdan, sadece sizin erişiminize açık olacak. Böylelikle para yönetimini gerçekleştirmek dahi kolaylaşıyor denilebilir.

  Ayrıca kripto para ile alışveriş yaparken ortaya çıkan cüzdan yönetim derdi de büyük oranda pratik hale geliyor.

  Opera kripto para cüzdan özelliği resmi olarak kullanıma sunuldu

  Opera yönetimi, temmuz ayından bu yana kripto para cüzdanı özelliğini beta olarak test ediyordu. Süreci profesyonel bir şekilde yöneten ekip, en nihayetinde özelliği resmi olarak yayınladı.

  Eğer Opera Android uygulamasını kullanıyorsanız doğrudan cüzdan özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Başlangıçta onay isteyen uygulama, bunu Opera Masaüstü üzerinden gerçekleştiriyor. Kare kodu telefonunuz ile okutmanızı isteyen sistem, böylelikle hem güvenli hem de pratik bir süreç oluşturuyor.

  Akabinde ise kripto para birimi cüzdan özelliğini kullanabilirsiniz. Kare kodu okutmanız gerekse de diğer onaylar akıllı telefon üzerinde yapılıyor. Bu da doğrudan masaüstü sürüme olan bağlılığı yüksek oranda azaltıyor diyebiliriz.

  Opera Android’e kripto para cüzdanı özelliği geldi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Opera Android’e kripto para cüzdanı özelliği geldi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Opera Android’e kripto para cüzdanı özelliği geldi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?