Tekno Kenar

  Playstation 4 Pro ve Playstation 4 Slim tanıtıldı.

  Sony, merakla beklenen modelleri Playstation 4 Pro ve Playstation 4 Slim’i resmen kullanıcılarına tanıttı.

  Playstation 4 Pro ve Playstation 4 Slim tanıtıldı.

  Teknoloji devi Sony, dün düzenlediği etkinlikte iki yeni Playstation modelini duyurdu. Yeni modellerin isimleri Playstation 4 Pro ve Playstation 4 Slim. Sony ilk modellerden beri devam ettirdiği Slim geleneğini sürdürdü.

  Playstation 4 Slim, daha önceki klasik Playstation modelleriyle neredeyse aynı özelliklerde fakat diğerlerinden daha ince olmasıyla dikkat çekiyor. Playstation 4 Slim Eylül ayı içinde satışa sunulacak ve Satış fiyatı 299 Dolar olacak. Playstation 4 modellerinin Türkiye’deki satış fiyatlarına yönelik herhangi bir açıklama gelmedi.

  Sony’den Playstation 4’ler hakkında gelen açıklamaya göre, Playstation 4 Slim, mevcut Playstation 4’lerin yerini alacak.

  Playstation 4 Slim ile birlikte gelen farklar

  Playstation 4 Slim’in getirdiği farklar şu şekilde sıralanabilir. Yeni modelle birlikte, harddisk değişimi artık daha kolay yapılabilecek. Klasik Playstation 4’lerde bulunan optik ses çıkışı kaldırıldı. 5 GHz Wi-fi desteği geldi.

  Playstation 4 Pro ise 1TB kapasiteye sahip.  HDR ve 4K özellikleri ile de diğerlerine göre farkını ortaya koyuyor.

  Playstation 4 Pro ve Playstation 4 Slim tanıtıldı. başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Playstation 4 Pro ve Playstation 4 Slim tanıtıldı. başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Playstation 4 Pro ve Playstation 4 Slim tanıtıldı. başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?