Tekno Kenar

  Samsung Galaxy Note 7 özellikleri

  Samsung Galaxy Note 7, uzun zamandır dört gözle beklenen yeni akıllı telefon . Samsung Galaxy Note 7’nin ne gibi özellikleri var? Fiyatı ne olacak?

  Samsung Galaxy Note 7 özellikleri

  Suya dayanıklı ilk Galaxy Note olan ve en son çıkan Samsung Galaxy Note 7’nin özellikleri merak uyandırıyor. Özelliklerini incelediğimizde Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un iyi iş çıkardığını görüyoruz.

  Yeni telefon diğer Note serisinden biraz farklı. Mesela çift kavisli ekrana sahip ilk Note serisi akıllı telefon. Ayrıca yeni akıllı telefonun kalemi de zarifliği ve fonksiyonlarıyla beğenileri üzerinde topluyor.

  İris taraması

  Teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefonunu tam bir güvenlik makinesi olarak tasarlamış. Birazdan duyacağınız sanki bilim-kurgu filminden çıkmış gibi ama gerçek. Samsung Galaxy Note 7 iris tarama özelliğine sahip. İris tarayıcısını kullanıcılar, telefon kilidini açmak, klasör, fotoğraf, dosya gibi özel verilere bakmak, banka uygulamalarına erişmek için kullanabilecekler.

  Samsung Galaxy Note 7 özellikleri

  • 12MP arka, 5 MP ön kamera
  • 5.7 inch çift ekran
  • 64 GB dahili hafıza, 4 GB RAM
  • Parmak izi okuyucu, iris okuyucu
  • Suya dayanıklılık
  • 4.5 desteği

  Fiyatı

  Yarın piyasaya sürülmesi beklenen ve özellikleri ile göz kamaştıran Samsung Galaxy Note 7 ‘nin fiyatı 3599 TL olması bekleniyor.

  Samsung Galaxy Note 7 özellikleri başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Samsung Galaxy Note 7 özellikleri başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Samsung Galaxy Note 7 özellikleri başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?