Tekno Kenar

  Sony Xperia XZ ne zaman çıkıyor?

  Sony Xperia XZ ile ilgili gelen son bilgilerde yeni telefonun çıkış tarihi ve fiyatı paylaşıldı.

  Sony Xperia XZ ne zaman çıkıyor?

  Sony tarafından piyasaya sunulacak yeni amiral gemisi Sony Xperia XZ olurken telefon modeli ile ilgili gelen bilgilerde teknik özellikler ve aynı zamanda çıkış tarihi bilgileri de paylaşıldı. Yapılan açıklamalarda telefonun 2 Ekim tarihi itibari ile piyasaya sunulacağı belirtilirken, bu tarih sonrasında kullanıcılar Sony Xperia XZ sahibi olabilecek. Satış işlemlerinin ABD’de başlatılacağı açıklandığı gibi kısa süre içerisinde Avrupa pazarında da Sony Xperia XZ yer alacak.

  Sony’nin mobil sektördeki en önemli kozlarından birisi olacak Sony Xperia XZ için 700 Dolar gibi bir fiyat belirlenmiş durumda. Özelliklerine bakıldığında Sony’nin iddialı bir model geliştirdiği görülürken, Sony Xperia XZ ile birlikte bu konuda iddialı bir şekilde piyasaya da giriş yapılacak.

  Sony Xperia XZ teknik özellikleri neler?

  Çift hatlı veya tek hatlı olmak üzere iki versiyon

  161 gram ağırlık

  5.2 inç Full HD bir ekran

  23 MP arka kamera

  13 MP ön kamera

  64 bit Snapdragon 820 işlemci

  3 GB RAM

  Türkiye’de de satılacak!

  Sony Xperia XZ ile ilgili yapılan açıklamalarda cihazın Türkiye pazarında da yer alacağı belirtildi. Bu bakımdan Ekim ayı sonrasında Türkiye için de özel bir lansmanın düzenlenmesi bekleniyor. Fakat cihazın satışı ve fiyatı ile ilgili şu ana kadar herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

  Sony Xperia XZ ne zaman çıkıyor? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Sony Xperia XZ ne zaman çıkıyor? başlıklı haberimizde 1 yorum var.
  1. Akın dedi ki:

   Sayenizde yaptım