Tekno Kenar

  Twitter, markalar için özel sticker satmaya başladı

  Sosyal paylaşım sitesi Twitter, geçtiğimiz aylarda kullanıma sunduğu stickerları ünlü markaların reklamlarını yapmak amacıyla da kullanmaya başladı.

  Twitter, markalar için özel sticker satmaya başladı

  Ünlü sosyal paylaşım sitesi Twitter, geçtiğimiz Haziran ayında kullanıcıları için stickerlar geliştirmişti. Twitter kullanıcıları bu stickerları fotoğraflarının üzerinde kullanabiliyordu. Ayrıca tag vermeye de yarayan bu stickerlar, Twitter tarafından ünlü markalar için özelleştirilerek hizmete sunuldu. İlk olarak kullanıcı odaklı geliştirilen stickerlar artık ünlü markalar için reklam aracı olarak da kullanılabilmekte.

  Milyonlarca kişi kullanıyor

  Twitter’ın yaptığı açıklamaya göre ilk olarak Haziran ayında kullanıma açılan stickerlar artık milyonlarca Twitter kullanıcısı tarafından tercih edilmekte. Stickerların bu denli rağbet görmesi ünlü markaların iştahını kabartmış olacak ki başta sadece kullanıcı odaklı olarak kullanılan stickerlar artık özelleştirilerek marka reklamları haline getirildi.

  Sticker kullanan ilk marka Pepsi

  Sosyal paylaşım sitesi Twitter’ın stickerlar için anlaştığı ilk marka Pepsi. Twitter, Pepsi ile yapmış olduğu anlaşmaya bağlı olarak 50 özel Pepsi stickerı düzenleyerek 10 farklı ülkede hizmete sundu.

  Ucuz maliyeti ve ulaşabildiği geniş kitle sayesinde Twitter stickerları daha birçok ünlü marka tarafından reklam amacıyla kullanılacağa benziyor.

  Twitter kategorisinde yayınlanmış, Twitter hesap silme başlıklı haberimiz birçok okurumuz tarafından incelendi.

  İlginizi Çekebilecek Çok Okunan Sosyal Medya Hesap Silme İçeriklerimiz

  Facebook hesabını kalıcı olarak silmek istiyorsanız detaylı facebook hesap silme anlatımı işinize yarayabilir.

  Instagram hesabını silmek için tüm detaylarla instagram hesap silme anlatımı.

  Ask.fm hesabınızı tamamen silmek isterseniz ask fm hesap silme anlatımını inceleyebilirsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Twitter, markalar için özel sticker satmaya başladı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Twitter, markalar için özel sticker satmaya başladı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Twitter, markalar için özel sticker satmaya başladı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?