Tekno Kenar

  Huawei P9 Lite Türkiye’de! Fiyatı ne kadar?

  Huawei tarafından üretimi gerçekleştirilen ve piyasaya sunulan son amiral gemisi olan Huawei P9 Lite Türkiye pazarında da satışa sunuldu.

  Huawei P9 Lite Türkiye’de! Fiyatı ne kadar?

  Huawei tarafından geliştirilen ve büyük umutların bağlandığı telefon modeli Türkiye pazarına da sunuldu. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda artık resmi satış noktalarından kullanıcıların Huawei P9 Lite modelini satın alabileceği belirtilirken telefonda yer alan pek çok farklı özellik ve kamera performansı telefonun ilgi çekmesini sağlıyor.

  Farklı pazarlara çıktı

  Bugüne kadar Huawei tarafından farklı pazarlarda piyasaya sunulan cihazı ilgi oldukça fazla olurken Türkiye’de de telefonun yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. Telefonda pek çok farklı özellik ve üst donanımlar yer alırken en çok dikkat çeken özellik ise kamera performansı oldu.

  Tasarımında yine serinin benzer bir modeli üretilirken telefonun daha ince bir yapıda olması da tasarımı daha cazip kaldı. Kullanılan farklı materyaller ile birlikte tasarımda ciddi bir değişiklik yapmayı başaran Huawei P9 Lite ile Türkiye pazarına da iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

  5.2 inçlik bir ekranın yer aldığı telefon aynı zamanda yüzde 76.4 ekran gövde oranına sahip. Bu bakımdan ekranın oldukça büyük görünmesi ve kasanın hafif bir şekilde üretilmesi kullanım açısından büyük bir kolaylık sağlıyor.

  Kamerası çok özel

  Telefon ile ilgili yapılan açıklamalarda özellikle 13 mega piksellik sensörün kaliteli fotoğraf çekilmesine imkân sağladığı belirtilirken geliştirilen ek özellik ile birlikte profesyonel bir şekilde çekim yapabilmek mümkün. Aynı zamanda ses deneyiminin de oldukça arttırıldığı cihaz fiyatıyla da kullanıcı dostu. Siyah, beyaz ve altın rengi seçenekleriyle satışta olacak P9 Lite’ın tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 1299 TL.

  Huawei P9 Lite Türkiye’de! Fiyatı ne kadar? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Huawei P9 Lite Türkiye’de! Fiyatı ne kadar? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Huawei P9 Lite Türkiye’de! Fiyatı ne kadar? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?