Tekno Kenar

  Wall Street Analisti: Bitcoin alın, altcoinlerinizi satın!

  Wall Street blok zincir analistlerinden Spencer Bogart ilgi uyandıracak açıklamalar yaptı.

  Wall Street Analisti: Bitcoin alın, altcoinlerinizi satın!

  Bitcoin son zamanlardaki kayıplara rağmen hâlâ güçlü kalmaya devam ediyor. En azından blok zincir sektörünün tanınmış analistlerinden Spencer Bogart böyle düşünüyor. Bogart, dün CNBC’ye bazı açıklamalarda bulunurken, Bitcoin’in yıl sonuna kadar en azından 10 bin dolar üstüne çıkacağını iddia etti!

  Bitcoin’de büyük yükseliş bekleniyor

  Büyük risk sermayesi firması Blockchain Capital ile çalışan Bogart, Eylül 2017’den beri devam eden negatif kayıp oranlarına dair konuştu ve bunun uzun vadede değişeceğinin altını çizdi. Bogart’a göre Bitcoin yükselmeye devam edecek ve diğer altcoinler şu anda olması gerekenden fazla değerli.

  Ünlü analiste göre Cardano, TRON, IOTA ve NEO gibi altcoinleri şu sıralar elden çıkarmak gerekiyor. Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash ve EOS konusunda ise nötr olduğunu ekliyor. Spencer Bogart, Bitcoin’in çöküşten çok uzak olduğunu söylerken, ‘Bahse girerim yıl sonunda 10 bin doları aşacak’ sözlerini de kullandı.

  BTC düşmeye devam ediyor

  Diğer yandan Bitcoin’in kripto para pazarlarındaki negatif performansı hâlâ devam ediyor ve son 24 saatte dahi düşüş yaşadı. Fakat Bogart demek ki bunun tam tersini düşünüyor olacak ki, yatırımcılara altcoinleri satma ve Bitcoin’e paralarını yatırma tavsiyesinde bulunuyor.

  Sizin fikirleriniz nedir? Bitcoin yıl sonunda 10 bin dolar barajını aşar mı? BTC, diğer altcoinlere göre daha güvenli mi?

  [Toplam:1    Ortalama:5/5]

  Wall Street Analisti: Bitcoin alın, altcoinlerinizi satın! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Wall Street Analisti: Bitcoin alın, altcoinlerinizi satın! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Wall Street Analisti: Bitcoin alın, altcoinlerinizi satın! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?