Tekno Kenar

  Warner Bros kendini ihbar etti.

  Lionsgate şirketinin yaptığı hataya düşen Warner Bros, kendi sitelerini ihbar etti. Google’a ihbar ettiği siteler içinde, Amazon ve SKY Cinema da var.

  Warner Bros kendini ihbar etti.

  Lionsgate şirketinin yaptığı hataya düşen Warner Bros, kendi sitelerini ihbar etti.  Google’a ihbar ettiği siteler içinde, Amazon ve SKY Cinema da var.

  Dünyanın en ünlü film stüdyolarından Warner Bros, kendi sitesini Google’a telif haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle şikâyet etti.  Warner Bros, kendi sitesinin Google arama motoru üzerinden kaldırılmasını talep etti.  Bununla da kalmayıp Google’dan Amazon ve Sky Cinema gibi film izleme sitelerinden bağlantılarının kaldırılmasını talep etti. Ayrıca Warner Bros, film veri tabanlarının ve alt yapısının bulunduğu Imdb’ye de veto çekti.

  Kendi kendini ihbar etti

  Warner Bros’un Google’a olan talepleri, her yıl binlerce sitenin kapatılmasını talep eden Vobile tarafından Google’a iletildi. Fakat Warner Bros’dan henüz bir açıklama gelmedi. Firmanın kendi kendine yaptığı bu ihbar ve sansür, duyanları hayrete düşürdü. Warner Bros’un neden böyle bir şey yaptığı bilinmiyor.

  Warner Bros kendini ihbar etti. başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Warner Bros kendini ihbar etti. başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Warner Bros kendini ihbar etti. başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?