Tekno Kenar

  Windows 10 donma sorununa nihayet bir çözüm üretildi

  Windows 10 kullanıcılarının yaşamış olduğu donma sorununa, yeni güncelleme ile çözüm bulundu.

  Windows 10 donma sorununa nihayet bir çözüm üretildi

  Microsoft’un piyasaya sürmüş olduğu Windows 10, birçok kullanıcı tarafından tam not almışken, geçtiğimiz günlerde geliştirilen güncellemenin ardından birçok sorun ile karşılaştı. Bu güncellemeyi yapan kullanıcıların genelinde meydana gelen sorun, donmalardan yana olmaktaydı. Artık buna bir çözüm üretildi.

  Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 gibi orijinal yazılımlardan bir tanesini kullanan kişiler, Windows’un son olarak geliştirdiği Windows 10 yazılımını ücretsiz bir şekilde kullanma hakkına sahipti. Yeni bir sistem olmasına rağmen neredeyse eksiklerinin olmadığını birçok kişi söylemekteydi. Fakat Windows 10’a gelen güncellemeler ile birlikte kullanıcılar bilgisayarlarını adeta kullanamaz hale geldiler. Birkaç kullanıcı ile sınırlı kalmayan bu durum, en üst teknolojiye sahip ürünlerde bile donma sorununa yol açmaya başlamıştı. Birçok tepki ile karşılayan Microsoft ise, bu sorunu ortadan kaldırmak adına çalışmalarını nihayet tamamladı.

  Yeni güncelleme ile bu sorun ortadan kalktı

  Microsoft’un 20. Yılına yönelik hazırlıklarını sürdürürken bu tepkiler ile karşılaşması, çalışmalarına hız kattı. Depolama alanlarında kilit ve donma problemlerine yol açan sürüm için, yeni güncelleme sorunu ortadan kaldırmak için yeterli olacak. Şuan resmi sitesinden ücretsiz bir şekilde yükleyebileceğiniz yamanın yapı numarası KB3176938 olarak karşınıza çıkacaktır. Sorundan kurtulmak ve özellikle de SSD üzerine bir sistem yapılanması sağlıyorsanız, güncellemeyi yüklemekte vakit kaybetmemelisiniz. Bu yama ile ilgili sistem gerekliliklerini ve hangi aşamalar ile yüklenebileceğini de yine site üzerinden kolay bir şekilde öğrenme şansına sahipsiniz.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Windows 10 donma sorununa nihayet bir çözüm üretildi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Windows 10 donma sorununa nihayet bir çözüm üretildi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Windows 10 donma sorununa nihayet bir çözüm üretildi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?